Ole har fått brev om at båten hans er beslaglagt av namsmannen. Det liker han dårlig og bestemmer seg for å ta hevn.

Annonse
Se TV direkte

Vidar H. Andersen fra Hjørungavåg, er en kreativ type som gjerne fortaper seg i spennende gjøremål eller historier
Han arbeider full tid som forfatter, designer, redaktør og skribent. Når han ikke fortaper seg i historier, fra attehunderetallet og frem til vår tid, som blir spennende bøker, finner han på mye annen moro.

Når han ikke skriver driver han med mye annet. Blant annet lager han noen rare videoer på YouTube. Der har han opprettet en egen kanal, som heter «Mot normalt i en gal verden». Det er også en side på Facebook med samme navn, som inneholder en del bilder som både er ren humor, men også sleivspark til det som skjer i samfunnet.

Det er for å få inspirasjon og fordi han elsker alt som har med ny teknologi å gjøre, han holder på med dette. Han bor i Moss, i Østfold, og lengter av og til etter den sunnmørske væremåten og kulturen her.

Annonse
Indre Bane 1070×240